Voetbalvreugde

Er waren gisteren tijdens de huldiging van het Nederlands elftal veel politiemensen op de been om alles in goede banen te leiden.

Er waren gisteren tijdens de huldiging van het Nederlands elftal veel politiemensen op de been om alles in goede banen te leiden.

Honderdduizenden mensen waren gisteren naar onze hoofdstad getrokken om een hulde te brengen aan de spelers van ons nationale elftal. Dat betekende ook dat veel politiemensen op de been waren om alles in goede banen te leiden en incidenten zo veel mogelijk te voorkomen. Zowel burgers als collega’s kunnen terugkijken op een mooi feest zonder een enkele aanhouding.

Het Nederlandse voetbal is binnen de politiesector regelmatig onderwerp van gesprek. De ‘voetbalgekte’ heeft dan ook altijd invloed op het politiewerk in Nederland. Gisteren waren ruim 1800 politiemensen uit het hele land opgetrommeld om de huldiging van het Nederlands elftal in Amsterdam in goede banen te leiden. Daarbij draaiden ook nog eens ruim 700 toezichthouders van Amsterdam en Rotterdam een dienst.

Trots

De aanloop naar de huldiging en de rondvaart met een grote hoeveelheid mensen langs de kant tot het moment dat het feest losbarstte op het Museumplein, het was één groot feest. Vooral toen de spelers van het Nederlands elftal met Bert van Marwijk voorop het podium op het Museumplein opkwamen, gingen honderdduizenden mensen uit hun dak. Vuurwerk, lichtfakkels, fluitsignalen, zang en dans: de vrolijkheid overheerste en er was hier en daar een traan van emotie. Met dit feest heeft Nederland zich dan ook van een kant laten zien waar we allemaal trots op kunnen zijn. Trots op de sportieve prestatie. Trots op het mooiste publiek van de wereld. Trots op de saamhorigheid en trots op oranje, onze nationale kleur.

Goede sfeer

Dankzij de goede sfeer en geen enkele aanhouding, kan iedereen terugkijken op één van de mooiste feesten die ons land de laatste tijd heeft gehad. Zijn er bij de meeste feesten vaak enkele raddraaiers die het voor iedereen verzieken, dit was een mooi voorbeeld van hoe het ook kan. Een feest zoals een feest hoort te zijn!

Foto’s

Voor foto’s van de collega’s die tijdens de huldiging aan het werk waren en de feestvreugde tijdens deze dag klik hier.


Door: Rob Mussert

14/07/10 16:50


Breng uw stem uit...
Nog niet gewaardeerd. Geef als eerste een waardering!
Klik op de waarderingsbalk om dit onderdeel te waarderen.

Spelregels voor het achterlaten van een reactie:

> Let op: ook burgers zien jouw reactie, houdt rekening met je voorbeeldfunctie.
> Behandel de ander zoals je zelf behandeld wilt worden.
> Verwacht je een reactie van op jouw mening of opmerking? Mail ons
> Vinden wij dat een reactie kwetsend is, dan verwijderen wij deze.

Geen reacties
Voeg reactie toe

* - verplicht veld

*




*
 

Poll

Hervatte onderhandelingen CAO Politie

De onderhandelingen met de werkgever over een CAO Politie zijn weer hervat. Wat vind jij?

 

Inkomensquiz: doe mee!

 

Laatste blogs

Gerrit van de Kamp
11.05.2012 16:05
Tijd voor stappen

Arthur van der Vlies
26.04.2012 17:43
24/7 Loket Politie

Gerrit van de Kamp
16.04.2012 17:23
Snapt u het nog?

Gerrit van de Kamp
04.04.2012 13:23
Oog voor de toekomst