“Problemen BVCM en urensaldi onacceptabel”

De ACP in Hollands Midden stelt de problemen in de regio aan de kaak.

De regionale raad van de ACP in Hollands Midden trekt aan de bel. De situatie in het korps rond BVCM en de problematiek rond teveel en te weinig gewerkte uren zijn aanleiding voor een brief aan de leden.

In deze brief schetst de regionale raad (de ACP-vertegenwoordiging in de regio) dat de door de korpsleiding gekozen oplossing voor de problemen rond de uitbetaling van gewerkte uren niet acceptabel is. Voor wat betreft de problemen met de basisvoorziening capaciteitsmanagement, moet de oplossing gevonden worden in het schrappen van projecten en korpsambities. De regionale raad benadrukt dat de loyaliteit en flexibiliteit van de medewerkers ervoor hebben gezorgd dat het korps draaiende is gehouden in de periode zonder planning.

De ACP deelt de zorg van de regionale raad van Hollands Midden. De brief aan de leden, en het aangekondigde gesprek met de korpsleiding, zijn de eerste stappen tot verbetering van de problemen die de collega’s in het korps ervaren.

Lees hieronder de brief van de regionale raad.


Door: Johan Jonkers

07/07/09 09:59


Bestanden:
BVCM-protestHM.pdf37 K
Breng uw stem uit...
Nog niet gewaardeerd. Geef als eerste een waardering!
Klik op de waarderingsbalk om dit onderdeel te waarderen.
Geen reacties
Voeg reactie toe

* - verplicht veld

*




*
 

Laatste blogs

18.05.2012 10:05
Voldoende perspectief

11.05.2012 16:05
Tijd voor stappen

26.04.2012 17:43
24/7 Loket Politie

16.04.2012 17:23
Snapt u het nog?