Actualiteiten

In aansluiting op eerdere berichten, kunnen we de huidige stand van zaken melden op het gebied van de OR en de bijeenkomst omtrent de politietop.

Nadat we wederom als grootste partij uit de OR-verkiezingen waren gekomen, zijn de partijen na diverse gesprekken tot een taakverdeling gekomen binnen het dagelijks bestuur. Deze zittingsperiode is Geert Dijkema voorzitter en zijn er 2 secretarissen, nl. Henk van de Lagemaat voor de OR-zaken en Manfred Stahlecker voor de zaken ten aanzien van de proces-commissies.

Op 31 maart a.s. wordt er in onze regio een bijeenkomst gehouden omtrent de "politietop". Gerrit van de Kamp komt zelf naar Noord-Holland Noord en zal hier ongeveer de hele dag in gesprek gaan met collega's. 's Morgens zal hij een afdeling bezoeken, rond de middag praat hij met de OR en 's middags wordt de bijeenkomst gehouden. Deze vangt aan om 14.00 uur en vindt plaats in kamer 3.27 van het hoofdbureau (achter het restaurant). Er zijn nog een beperkt aantal stoelen beschikbaar.

Terugblik op de "politietop": op deze bijeenkomst kwamen ongeveer 30 personen af. In plaats van Gerrit was Wiep van de Pal de spreker en vragensteller. Er ontstond een levendige discussie over een aantal actuele onderwerpen en Wiep neemt een aantal meningen mee terug.                    Verder bracht hij die ochtend een bezoek aan de afdelingen verkeersondersteuning en CCB om te horen hoe de samenwerking tussen de 3 regio's verliep. Enige knelpunten werden onder de middag informeel besproken met de korpschef. Al met al een nuttige dag in onze regio!


Door: Ton Leijen

04/03/09 07:47


Breng uw stem uit...
Nog niet gewaardeerd. Geef als eerste een waardering!
Klik op de waarderingsbalk om dit onderdeel te waarderen.
Geen reacties
Voeg reactie toe

* - verplicht veld

*




*
 

Poll

Hervatte onderhandelingen CAO Politie

De onderhandelingen met de werkgever over een CAO Politie zijn weer hervat. Wat vind jij?

 
 

Laatste blogs

18.05.2012 10:05
Voldoende perspectief

11.05.2012 16:05
Tijd voor stappen

26.04.2012 17:43
24/7 Loket Politie

16.04.2012 17:23
Snapt u het nog?