Huldiging jubilarissen

Trouwe leden in het zonnetje gezet

Ook dit jaar stond de Landelijke Raad Politieacademie weer stil bij de huldiging van haar jubilarissen.
Dit gebeurde tijdens de algemene ledenvergadering van 8 november in Eindhoven.

Dit jaar had de landelijke raad 13 jubilarissen.

  • 25 jarig jubileum:     
    B. Bergsma, M. Smits, S. de Graaf
  • 40 jarig jubileum:    
    J. Teerds, H. van Bijnen, T. Scholten, T. van Steenhoven
  • 50 jarig jubileum:    
    T. Wekking, H. Kox.

De bovenstaande jubilarissen hebben de speld en oorkonde thuis, op de werkplek of per post ontvangen.
De onderstaande jubilarissen heeft de versierselen op 8 november opgespeld gekregen.

  • W. Bossink
    De heer Bossink krijgt de speld opgespeld voor zijn 40 jarig jubileum. Hij ontvangt de oorkonde een brief van de landelijke raad en een bloemenbon. Hij geeft aan dat het een mijlpaal is en hoopt dat er in de komende roerige tijd nog veel meer mensen lid zullen worden van de ACP.
  • G. van Laere
    De heer Van Laere krijgt de speld voor 40 jarig jubileum opgespeld. Zijn vrouw ontvangt de bloemenbon.
    Net als andere jubilarissen ontvangt hij ook de oorkonde en een brief van de landelijke raad. Hij geeft aan dat het waard was om lid te worden en nog steeds waard is om lid te blijven.
  • W. Timmer
    De heer Timmer ontvangt tevens de versierselen voor zijn 40 jarig lidmaatschap. Hij geeft aan dat hij vaak aan studenten dat het belangrijk is lid te worden van een vakbond. Als studenten vragen waar hij lid is,
    zegt hij altijd bij de beste bond, de ACP.
  • L. van Nieuwenhuize
    De heer Van Nieuwenhuize ontvangt de versierselen voor zijn 50 jarig lidmaatschap. Hij geeft aan dat het belangrijk is om lid te blijven. 1 jaar voor zijn FLO liep hij tegen een probleem aan dat hij zelf niet kon oplossen. Daarom was hij blij dat hij kon rekenen op de juridische bijstand van de ACP en daarom zal hij ook lid blijven.

 

De landelijke raad heeft dit jaar ook een van haar leden voorgedragen voor een speld van verdienste.
De heer W. Bossink wordt voor de tweede keer naar voren gevraagd. Hij heeft zich jaren lang ingezet als
contactpersoon van de landelijke raad op de rechercheschool in Zutphen en sinds 2010 voor dit onderdeel op de Concernlocatie. Hij is drie jaar op een gedegen en robuuste wijze actief geweest voor de ACP in OR van de Politieacademie en hij is altijd bereid ideeën uit te werken en zijn diensten aan de ACP te verlenen.
Om deze redenen heeft het bestuur van de landelijke raad de heer Bossink voorgedragen. Hij is erg verrast en had dit niet verwacht. Er zijn veel meer mensen erg actief voor de ACP binnen de Politieacademie en hij is van mening dat er veel meer mensen in aanmerking komen voor een speld van verdienste. Hij waardeert het erg dat hij de speld van verdienste mag ontvangen en dankt iedereen die voor of achter de schermen suggesties voor deze voordracht heeft gedaan.


13/12/11 11:12


Bestanden:
Foto_s_ALV_08-11-11.pdf509 K
Breng uw stem uit...
Nog niet gewaardeerd. Geef als eerste een waardering!
Klik op de waarderingsbalk om dit onderdeel te waarderen.
Geen reacties
Voeg reactie toe

* - verplicht veld

*




*
 

Laatste blogs

18.05.2012 10:05
Voldoende perspectief

11.05.2012 16:05
Tijd voor stappen

26.04.2012 17:43
24/7 Loket Politie

16.04.2012 17:23
Snapt u het nog?