Belastingen en pensioenen

Jaap Wormer geeft uitleg over het invullen van belastingformulieren.

Jaap Wormer geeft uitleg over het invullen van belastingformulieren.

Op woensdagmiddag 4 maart waren de senioren uit de oostelijke regio's uitgenodigd door het sectiebestuur senioren voor een bijeenkomst in restaurant Kordenrijk (vroeger Stationskoffiehuis) in Twello. 30 mensen gaven aan deze uitnodiging gehoor.

Door de ACP-belastingdeskundige Jaap Wormer werden alle ins en outs van het invullen van de belastingformulier 2008 uitgelegd. Jaap had tenslotte een overzicht gemaakt van de mogelijkheden voor het aftrekken van ziektekosten (2008) en wat de veranderingen voor 2009 zijn. Dit overzicht werd aan diegene die daar belang bij had per email toegezonden.

Tenslotte werd door de regiobestuurder Johan Kerbel n.a.v. vragen ingegaan op de economische situatie en wat dit te betekend voor o.a. de pensioenen.


Door: Johan Kerbel

09/03/09 08:21


Breng uw stem uit...
Nog niet gewaardeerd. Geef als eerste een waardering!
Klik op de waarderingsbalk om dit onderdeel te waarderen.
Geen reacties
Voeg reactie toe

* - verplicht veld

*




*
 

Laatste blogs

18.05.2012 10:05
Voldoende perspectief

11.05.2012 16:05
Tijd voor stappen

26.04.2012 17:43
24/7 Loket Politie

16.04.2012 17:23
Snapt u het nog?